Vstupenky a festival passy

Vstupenky

Festival pripravil pre svojich návštevníkov jednotné a cenovo výhodné vstupné:  
Cena vstupenky: 3,50 EUR

 

 
Platí na všetky festivalové premietania. Jednorázové vstupenky na filmové predstavenia budú v predaji v pokladniach každého festivalového kina. Sedenie je počas celého festivalu voľné. V každom z festivalových kín si môžete zakúpiť vstupenky aj v predstihu, na predstavenia v ktoromkoľvek festivalovom kine a v ktorýkoľvek festivalový deň.  

 

V kine Mier v Modre, v kine Záhoran v Malackách a v Artkine Metro v Trenčíne
je cena vstupenky 4.- EUR

 

Festival Pass

 

Od 09.11. do 26.11.2018 si môžete zakúpiť FESTIVAL PASS alebo zvýhodnený ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL
PASS len na Predpredaj.sk.

 

FESTIVAL PASSy si môžete zakúpiť tu:   KÚPIŤ FESTIVAL PASS

 

Cena – FESTIVAL PASS: 14,90 EUR

Cena – ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS: 9,90 EUR  (v predaji len online do 26.11.2018)

 

Ak ste si FESTIVAL PASS alebo ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS zakúpili prostredníctvom služby Predpredaj.sk, potvrdenie o jeho zaplatení, ktoré ste obdržali emailom, si vytlačte a prineste do akreditačného centra, kde vám vystavia a odovzdajú kartičku FESTIVAL PASSu. Akreditačné centrum (Kino Lumière, Špitálska 4, Bratislava) je otvorené od stredy 28.11.2018 v čase od 17.00 do 20.00 hod. a v dňoch 29.11. – 02.12.2018 v čase od 12.00 do 20.00 hod.
FESTIVAL PASS je naďalej v predaji vo festivalovom Akreditačnom centre.  ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS je možné zakúpiť len online na Predpredaj.sk do pondelka 26. novembra 2018. FESTIVAL PASS držiteľa oprávňuje na vstup na festivalové predstavenia v kinách Lumière a Mladosť v priebehu celého festivalu. Držitelia festivalových passov majú možnosť využívať online rezervačný
systém Inviton, ktorý umožňuje rezerváciu vstupu na vybrané filmové predstavenie z pohodlia domova. Rezervácie je možné uskutočniť aj na mieste, vo všetkých festivalových kinách a v Akreditačnom centre.

 

Pravidlá použitia rezervačného systému
http://bratislavaiff.sk/rezervacny-system/