Vstupenky a festival passy

Vstupenky

Festival pripravil pre svojich návštevníkov jednotné a cenovo výhodné vstupné:

 

Cena vstupenky: 3,30 EUR

 

Platí na všetky festivalové premietania s výnimkou bezplatných projekcií v kaviarni Gorila.sk Urban Space a niekoľkých špeciálnych projekcií.

 

Jednorázové vstupenky na filmové predstavenia budú v predaji v pokladniach každého festivalového kina. Sedenie je počas celého festivalu voľné.

 

 

V každom z festivalových kín si môžete zakúpiť vstupenky aj v predstihu, na predstavenia v ktoromkoľvek festivalovom kine a v ktorýkoľvek festivalový deň.

 

Festival passy

 

Od 17.10. do 08.11.2016 si môžete zakúpiť festival pass alebo zvýhodnený študent festival pass len na Predpredaj.sk.

 

Festival passy si môžete zakúpiť tu: Kúpiť festival pass

 

Cena festival passu: 14,90 EUR

Cena študent festival passu: 9,90 EUR  (v predaji len online do 8.11.2016)

 

Ak ste si festival pass alebo študent festival pass zakúpili v predpredaji, potvrdenie o jeho zaplatení, ktoré ste obdržali emailom, si vytlačte a prineste do akreditačného centra, kde vám ho zamenia za kartičku festival passu. Akreditačné centrum (Hotel Tatra, Námestie 1. mája 5, Bratislava) je otvorené od štvrtku 10.11.2016 v čase od 14.00 do 19.00 hod. a v dňoch 11. – 16.11. 2016 v čase od 10.00 do 17.00 hod.

 

Festival pass je naďalej v predaji vo festivalovom akreditačnom centre.

 

Festival pass držiteľa oprávňuje na vstup na festivalové predstavenia v kinách Lumière, Mladosť a Nostalgia v priebehu celého festivalu. Držitelia festival passov majú môžnosť využívať online rezervačný systém Inviton, ktorý umožňuje rezerváciu vstupu na vybrané filmové predstavenie z pohodlia domova. Rezervácie je možné uskutočniť aj na mieste, vo všetkých festivalových kinách a v akreditačnom centre.

 

Filmové predstavenia v kaviarni Gorila.sk Urban Space sú bezplatné.